Бившият ми изпрати смс: - Можеш да изтриеш номера ми. Отговорих му: - А кой си ти.
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
- Анестиииии! - Ко ма! - Не слагай паламуда в пунтата, си мириси! (възрасно семейство в Созопол, са си купили ФИАТ ПУНТО)
- Вие ли го убихте? - Не. - Известно ли ви е, какво е наказанието за лъжа под клетва? - Да, значително по-малко, отколкото за убийство.
В травматологията разговарят болните, целите в гипс. - Ти как пострада? - Натресох се в един гараж. - Колата, разбира се, е на сол? - Не аз се прибирах пеша.
Колкото повече остарявам, толкова повече години до пенсия ми остават
- Ей, що пиеш тая мръсна вода от езерото, лайната на цялото село се стичат тук... - What did you say? - Викам с двете ръце греби!
На пазара. Купувачка се връща при продавача на череши и му казва: - Господине, Вашите череши са пълни с бели червеи, моля да ми ги смените! - Не мога, госпожо, моите червеи всичките са бели!
- Опита ли новият течен Savex с аромат на портокал? - Да, но предпочитам Cappy.
Отишли някакви геолози в тундрата, и гледат - един чукча пече плъхове на огъня и ги яде, ама ги държи с ръкавици. - Защо не сваляш ръкавиците като ядеш бе? - Как защо - няма с голи ръце да ги...
В: Какво е това: мъничко, черничко, чука по стъкло? О: Детенце във фурната
Две гарги си летели, едната изкълвала на другата окото, а другата казала: - Ако още веднъж го направиш повече няма да те погледна!
Седи самотен корабокрушенец на необитаем остров. Обръща се към палмата и казва: - Кълна се, Миме, че ако не беше ти отдавна да съм превъртял!
- Къде? - До тоалетната... - По голяма или по малка? - По средна.. - Как така? - Дизинтерия.
Един мързеливец станал гробар.Дали му да копае гроб и му посочили мястото.Минавал край надгробните камъни и четял "Тук почива.... ." Стигнал на мястото за копане хвърлил лопатата и казал:...
- Горе главата! - казал палачът на осъдения.
Тестът зa бременност потвърди нейните съмнения, тя е дебелa.
- Защо не си сложиш захар в чая? - Не, благодаря! Аз вече имам захар в кръвта.
Сериозните отношения започват, когато момичето покаже снимка, като малка седейки на гърнето…
Проблемът ми е в това, че не мога да се влюбя в нов човек, докато не е издъхнал предишният.
Хората са като свещички - едни носят светлина, а други трябва да бъдат завряни в задник.