Семейни

- Мамо, мамо, научих се да смятам! - Наистина ли, детето ми? А какво смяташ? - Смятам, че всички са лайна!

Семейни

- Има ли живот след брака? - Учените казват - да! - Научените казват - не!

Семейни

- Ало, Кирил…? - Не е Кирил, съпругата му е - Катя… - А, Катенцеее… честито, ще ставаш мащеха!

Семейни

Между другото и аз съм печелил предизборна кампания. Беше преди трийсетина години, когато ухажвах съпругата си.

Семейни

- Гечо, ама съм се окъпала и парфюм си сложих… - Завий се Минке, да не настинеш!

Семейни

- Къде съм? - В самолет. Връщаме се от почивка. - С теб имахме ли нещо…? - Имахме. Големият ти син е в 5 клас.

Семейни

Разговор по телефона: - Скъпа, няма ли да се връщаш вече от тази почивка, че взе да ми става мъчно? - Не, скъпи, мисля да поостана още 10-тина дни, щото тук намерих един, дето му става лесно.

Семейни

Семейният живот е щастлив, когато съпрузите имат общи интереси. Той обича да ходи на риба, а тя обича, когато той ходи на риба.

Семейни

Това съпругът е най-подходящият човек за споделяне на тайни. Доверяваш му нещо, а той на никого няма да го изпорти, защото просто не е чул, какво си му казала.

Семейни

– Госпожо, Вие защо искате да подадете молба за развод? – Мъжът ми цяла година ме нарича хипопотам! – И защо търпяхте това цяла година? – Ми, чак снощи видях по телевизията, какво е хипопотам...

Семейни

Продавам мъжки сватбен костюм. В перфектно състояние. Обличан е само веднъж и то по погрешка.

Семейни

Мъжът се прибира и от вратата почва да разправя: – Такава тъпканица беше в автобуса, че една бременна взе да ражда! – Смяташ да ме удивиш ли, аз вчера в такава тъпканица забременях...

Семейни

– Ще подам молба за развод, защото не помня от кога не съм те виждала трезвен… – Аз съм женен!?!?!?!?!?!?!?

Семейни

- Скъпи, излизам. Наред ли ми е всичко? - Главата ти не е наред на тебе, тъй ми се види! - Точно! Отивам на фризьор!

Семейни

Ставри: - Маро, искам развод! Жената: - Как тъй ша искаш развод бе? Да си ги немаме такива! Вдовица ме взе, вдовица ша ма остаиш!

Семейни

- Разведохме се и решихме да разделим къщата на две части. - И на теб коя част ти се падна? - Тази отвън.

Семейни

- Анна, Вие вече от три години сте вдовица... Аз също съм сам... Не съм първа младост, но съм осигурен... Разбирате ли намека ми? - Ех, Минчо, с удоволствие ще стана и Ваша вдовица.

Семейни

- Миличка, ще се омъжиш ли за мен? - Ако ми купиш пръстен с огромен диамант. - Дееба, как ловко ми отказа!