- Дойде ли Коледа? - Не виждаш ли?! Свинското вече над десет лева...
🔥 Популярни вицове
Най-четените вицове в нашата колекция
В съда. Съдията: - Осъждам ви на 5 години... - А телевизор ще има ли? - Гледането на националната телевизия е част от наказанието.
- Така, Вие сте уличен във взимане на подкупи? Често ли взимахте? - Ми... взимал съм.. - Много ли? - Ами... - За двама стига ли??
Звъни се на рецепцията на хотел: - Пречи ми светлината в стаята и водата във ваната тече, не мога да ги изключа? - Нали сме хотел от типа "всичко е включено".
- Като се връщах със самолета през целия път попадахме на въздушни ями. - Значи в района въздушни десантчици са си изкопали окопи.
- Защо, като се наядеш ти се доспива? - Защото кожата на корема се опъва и очите се затварят.
Новия "Тампакс" с революционна технология "три в едно".
- Защо в рока има толкова направления? - Зависи какво пушат...
- Ето, има риба-чук, риба-пила... - Защо те интересува? - Какво ли строят там?
Говорят си двама: - Представи си, вчера си взех един хамбургер от Макдоналдс. Вкъщи реших да го притопля в микровълновата, обаче го претоплих... Беше се разпаднал на хартия и соя.
- Добър ден, ще искам един комплект Bluetooth, най-евтиния. - А телефона ви какъв модел е? - Нямам телефон. Просто като ходя по улицата си говоря сам, да не се стряскат хората.
Втора нощ под прозорците виеше нечия автомобилна аларма. Без спиране. А на сутринта днес видях бележка върху колата: "Ремонтирайте си алармата, моля, пречи ни да спим.". Бележката беше внимателно за...
Поради голямата финансова криза следващият брой на Плейбой ще включва снимки на шунка, филе, луканка и пастърма.
Нощ. Изведнъж в небето започват да се движат звездите, едни изгасват, други светват. Хората са в паника. Постепенно звездите изписват надпис: "КОИ СТЕ ВИЕ?" Хората се организират някак и с помощта н...
- Имаш ли пристъпи на мързел? - Имам пристъпи на активност, мързелът ми е постоянен.
Попитали Стойчков - как бихте коментирали бъдещето на i технологиите Той отговорил: - iPad, iPhone, iTouch, iДрън!
- Скъпи, днес съм без гащички... - Миче, стига вече за това! Скоро ще си намеря работа, всичко ще ти купим.
- Трябва да го приемеш. От днес ще спим отделно един от друг. И така и аз ще се наспивам, и ти ще си на 100 процента възстановен, скъпи мой смартфон.
Един художник споделя: - Вчера продадох една картина, която ми струва четири години работа. - Толкова много?! - Да. Нарисувах я за четири часа, а я продавах цели четири години!
В киното. - Скъпи, виж съседа до тебе е заспал. - И какво от това? Не мисля, че това е повод да ме будиш.